Όλο το πρόγραμμα της επερχόμενης Superleague και τα ντέρμπι

Η κλήρωση του πρωταθλήματος για την σεζόν 2011-12 πραγματοποιήθηκε ωστόσο Ολυμπιακός και ΑΕΚ δεν γνωρίζουν απέναντι σε ποια ομάδα θα ξεκινή...


Η κλήρωση του πρωταθλήματος για την σεζόν 2011-12 πραγματοποιήθηκε ωστόσο Ολυμπιακός και ΑΕΚ δεν γνωρίζουν απέναντι σε ποια ομάδα θα ξεκινήσουν τις υποχρεώσεις τους. Χωρίς ντέρμπι η πρεμιέρα








Αναλυτικά όλα τα ντέρμπι της σεζόν:

4η αγωνιστική ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
5η αγωνιστική Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
6η αγωνιστική ΑΕΚ-Ολυμπιακός
7η αγωνιστική Άρης-ΠΑΟΚ
8η αγωνιστική ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός, ΑΕΚ-Άρης
9η αγωνιστική Παναθηναϊκός-ΑΕΚ, Άρης-Ολυμπιακός
10η αγωνιστική Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
12η αγωνιστική Άρης-Παναθηναϊκός
19η αγωνιστική ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
20η αγωνιστική ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
21η αγωνιστική Ολυμπιακός-ΑΕΚ
22η αγωνιστική ΠΑΟΚ-Άρης
23η αγωνιστική ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός, Άρης-ΑΕΚ
24η αγωνιστική ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός-Άρης
25η αγωνιστική Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
27η αγωνιστική Παναθηναϊκός-Άρης 

Το πλήρες πρόγραμμα:



1η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α


Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


16η Αγωνιστική


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ


ΟΜΑΔΑ Β - Α.Ε.Κ.


ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Ο.Φ.Η.


2η Αγωνιστική


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Π.Α.Ο.Κ.


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ


SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΟΜΑΔΑ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


ΟΜΑΔΑ Α - Ο.Φ.Η.


17η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ


Ο.Φ.Η. - ΟΜΑΔΑ Α


3η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


Α.Ε.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


Ο.Φ.Η. - ΟΜΑΔΑ Β


ΑΡΗΣ - 11


18η Αγωνιστική


Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Α.Ε.Κ.


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


ΟΜΑΔΑ Β - Ο.Φ.Η.


ΟΜΑΔΑ Α - ΑΡΗΣ


4η Αγωνιστική


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α


ΟΜΑΔΑ Β - ΑΡΗΣ


19η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ


Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


ΑΡΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β


5η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β


20η Αγωνιστική


Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Ο.Φ.Η.


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ


ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


6η Αγωνιστική


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΡΗΣ


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


21η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΚΕΡΚΥΡΑ


Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.


ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


ΑΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΟΜΑΔΑ Β - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ


7η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ.


ΟΜΑΔΑ Α - ΚΕΡΚΥΡΑ


ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.


ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ


22η Αγωνιστική


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η.


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Α


Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


8η Αγωνιστική


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α


Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Β


Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


23η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ.


ΟΜΑΔΑ Β - ΚΕΡΚΥΡΑ


Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


9η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η.


ΟΜΑΔΑ Α - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


24η Αγωνιστική


Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Α


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Β


Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


ΚΕΡΚΥΡΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ


Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


10η Αγωνιστική


ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Β


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ


Α.Ε.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


25η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α


ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η.


ΟΜΑΔΑ Β - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΚΕΡΚΥΡΑ


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.


11η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ


ΟΜΑΔΑ Β - ΟΜΑΔΑ Α


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.


Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ


26η Αγωνιστική


ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β


Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ.


12η Αγωνιστική


ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


ΟΜΑΔΑ Α - SKODA ΞΑΝΘΗ


Ο.Φ.Η. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.


Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ


27η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Α


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η.


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ.


13η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Β


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΜΑΔΑ Α


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.


Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


28η Αγωνιστική


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΟΜΑΔΑ Β - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΑΡΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΟΜΑΔΑ Α - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ.


14η Αγωνιστική


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΟΜΑΔΑ Β - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


ΟΜΑΔΑ Α - Π.Α.Ο.Κ.


Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ.


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


29η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΜΑΔΑ Β


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ


Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α


ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η.


Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


15η Αγωνιστική


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - SKODA ΞΑΝΘΗ


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β


ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ


Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


30η Αγωνιστική


ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.


ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


ΟΜΑΔΑ Β - Π.Α.Ο.Κ.


ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ


ΟΜΑΔΑ Α - Α.Ε.Κ.


Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Η πρώτη αγωνιστική είναι προγραμματισμένη για τις 27 Αυγούστου.



ΠΗΓΗ : newsit.gr

Δημοσίευση σχολίου Default Comments

Τα σχόλια στα blogs υπάρχουν για να συνεισφέρουν οι αναγνώστες στο διάλογο.

Τα σχόλια σας είναι ευπρόσδεκτα και δημοσιοποιούνται όλα, αρκεί να αποφεύγουν ύβρεις που αναφέρουν προσωπικούς και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς. Όσοι θέλουν να βγάλουν το άχτι τους, ας πάνε παρακαλώ κάπου αλλού.

emo-but-icon

Αναγνώστες

Liked us?

item